Onafhankelijk opererend Internet-kerktelefoon-
systeem geregistreerd bij KvK nr 64229157.
Kerkfoon.nl
             Beginpagina                Help                Informatie                Disclaimer                Contact                Beheer
Hersteld Hervormde Gemeente Papendrecht
AfspelenAfspelen
PauzerenPauzeren
StoppenStoppen
Rechtstreekse Uitzending
Meeluisteren kan alleen wanneer er wordt uitgezonden.
BeluisterenBeluisteren
Zondag 29 november 2020, 14:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam
Tekst: Johannes 14 : 2b en HC Zondag 18
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 29 november 2020, 9:30u.
Ds. G.J. Blankers uit Bruchem
Tekst: Jesaja 8 : 8
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 22 november 2020, 14:30u.
Ds. G.J. van Asperen uit Monster
Tekst: 2 Korinthe 5 : 20 - 21
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 22 november 2020, 9:30u.
Ds. L. Groenenberg uit Oud-Beijerland
Tekst: Mattheus 5 : 4
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 15 november 2020, 14:30u.
Kand. G.J. Veldhuis uit Kampen
Tekst: 1 Korinthe 15 : 45 en over: HC Zondag 17
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 15 november 2020, 9:30u.
Ds. J.G. Blom uit Kesteren
Tekst: 2 Koningen 2 : 21b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Donderdag 12 november 2020, 19:30u.
Uitzending verzorgd door de verenigingsraad
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 8 november 2020, 14:30u.
Ds. N.A. Donselaar uit Nijkerk
Tekst: 2 Koningen 6 : 1 - 23
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 8 november 2020, 9:30u.
Ds. K. ten Klooster uit Ridderkerk
Tekst: Psalm 91 : 1
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 4 november 2020, 19:30u.
Ds. J.G. Blom uit Kesteren (Dankdag)
Tekst: Klaagliederen 3 : 22 - 24
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 4 november 2020, 14:30u.
Kand. V.S. van der Meer uit Oud-Alblas (Dankdag)
Tekst: Lukas 17 : 11 - 19
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 1 november 2020, 14:30u.
Eerwaarde heer J. Lankhaar uit Papendrecht
Tekst: Galaten 3 : 11b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 1 november 2020, 9:30u.
Ds. A.I. Kazen uit Hoevelaken
Tekst: Filemon : 1 - 7
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 25 oktober 2020, 14:30u.
Kand. G.J. Veldhuis uit Kampen
Tekst: Romeinen 6 : 8 - 10 en over: HC Zondag 16
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 25 oktober 2020, 9:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam
Tekst: Amos 9 : 11
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 18 oktober 2020, 14:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Over: HC Zondag 15
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 18 oktober 2020, 9:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Tekst: Lukas 14 : 16
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 11 oktober 2020, 15:00u.
Ds. P. de Vries uit Nunspeet
Tekst: Jozua 7 : 13 - 15
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 11 oktober 2020, 9:30u.
Ds. G.J. Noordermeer uit Alblasserdam
Tekst: Lukas 4 : 36
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 4 oktober 2020, 14:30u.
Ds. D. Zoet uit Garderen
Tekst: Spreuken 15 : 26a
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 4 oktober 2020, 9:30u.
Ds. H. Juffer uit Ouddorp
Tekst: Openbaring 3 : 1 - 6
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 27 september 2020, 14:30u.
Ds. K. van Olst uit Doornspijk
Tekst: Mattheus 16 : 15 - 18
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 27 september 2020, 9:30u.
Ds. Joh. Post uit Lunteren
Tekst: Psalm 84 : 6 - 8
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 20 september 2020, 14:30u.
Ds. P.D. van den Boogaard uit Ederveen
Over: HC Zondag 14
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 20 september 2020, 9:30u.
Ds. J. Joppe uit Barneveld
Tekst: Esther 1 : 1, 3a, 5a en 8
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 13 september 2020, 14:30u.
Ds. N. den Ouden uit Leerbroek
Tekst: Ruth 1 : 16b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 13 september 2020, 9:30u.
Kand. M.S. Roos uit 't Harde
Tekst: Johannes 7 : 37 - 38
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 6 september 2020, 14:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam
Tekst: Handelingen 16 : 30 - 31
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 6 september 2020, 9:30u.
Ds. C.M. Buijs uit Elspeet
Tekst: Psalm 42 : 1 - 3
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 30 augustus 2020, 14:30u.
Ds. N.A. Donselaar uit Nijkerk
Tekst: 2 Samuël 6 : 1 - 19
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 30 augustus 2020, 9:30u.
Ds. J.W. van Estrik uit Goedereede
Tekst: Lukas 15 : 7a
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 23 augustus 2020, 14:30u.
Ds. N.A. Donselaar uit Nijkerk
Over: HC Zondag 13
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 23 augustus 2020, 9:30u.
Kand. P.J.T. van den Herik uit Staphorst
Tekst: Handelingen 5 : 34 - 39
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 16 augustus 2020, 14:30u.
Ds. G.J. Blankers uit Bruchem
Over: HC Zondag 12
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 16 augustus 2020, 9:30u.
Eerwaarde heer J. Lankhaar uit Papendrecht
Tekst: Genesis 5 : 24
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 9 augustus 2020, 14:30u.
Ds. H. Juffer uit Ouddorp
Tekst: Openbaring 3 : 18
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 9 augustus 2020, 9:30u.
Leesdienst door Oud. W.P. Kooy van wijlen Ds. J.P. Verkade
Tekst: Lukas 19 : 3a, 5 - 6
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 2 augustus 2020, 14:30u.
Eerwaarde heer J. Lankhaar uit Papendrecht
Tekst: Johannes 11 : 35
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 2 augustus 2020, 9:30u.
Leesdienst door Oud. M. Rijsdijk van Ds. A. Kot
Tekst: Johannes 1 : 29b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 26 juli 2020, 14:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Over: HC Zondag 11
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 26 juli 2020, 9:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Tekst: Openbaring 11 : 3
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 19 juli 2020, 14:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam
Tekst: Efeze 6 : 11 (Belijdenisdienst)
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 19 juli 2020, 9:30u.
Ds. G.J. Noordermeer uit Sint-Annaland
Tekst: Exodus 2 : 22
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 12 juli 2020, 14:30u.
Ds. D. Zoet uit Garderen
Tekst: Hebreeen 12 : 1 - 2
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 12 juli 2020, 9:30u.
Ds. G.J. Noordermeer uit Sint-Annaland
Tekst: Exodus 2 : 11 - 15
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 5 juli 2020, 14:30u.
Ds. J.G. Blom uit Kesteren
Tekst: Handelingen 10 : 33
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 5 juli 2020, 9:30u.
Ds. A.I. Kazen uit Hoevelaken
Tekst: 2 Koningen 3 : 16, 17 en 20 (Bediening Heilige Doop)
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 28 juni 2020, 14:30u.
Ds. P.C. Hoek uit Sommelsdijk
Tekst: 1 Thessalonicensen 4 : 18
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 28 juni 2020, 9:30u.
Kand. L.G. de Deugd uit Stellendam
Tekst: 1 Samuel 16 : 7
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 21 juni 2020, 14:30u.
Ds. J.D. Heikamp uit Staphorst
Over: HC Zondag 10
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 21 juni 2020, 9:30u.
Ds. J.D. Heikamp uit Staphorst
Tekst: Handelingen 7 : 54 en 60b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 14 juni 2020, 14:30u.
Ds. Joh. Post uit Lunteren
Tekst: Habakuk 3 : 2
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 14 juni 2020, 9:30u.
Ds. H. Verheul uit Woudenberg
Tekst: Daniel 2 : 1 - 11
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 7 juni 2020, 14:30u.
Ds. J. Joppe uit Barneveld
Over: HC Zondag 9
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 7 juni 2020, 9:30u.
Ds. J.G. Blom uit Kesteren
Tekst: Handelingen 10 : 4b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Maandag 1 juni 2020, 9:30u.
Kand. G.J. Veldhuis uit Kampen (2e Pinksterdag)
Tekst: Handelingen 2 : 38 - 39
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 31 mei 2020, 14:30u.
Ds. J.W. Baan uit Sprang-Capelle (1e Pinksterdag)
Tekst: Handelingen 2 : 1 - 4
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 31 mei 2020, 9:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam (1e Pinksterdag)
Tekst: Handelingen 2 : 37 - 41
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 24 mei 2020, 14:30u.
Ds. A. Kos uit Middelharnis
Tekst: Openbaring 5 : 4 - 5
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 24 mei 2020, 9:30u.
Ds. G.J. van Asperen uit Monster
Tekst: Handelingen 1 : 13 - 14
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Donderdag 21 mei 2020, 9:30u.
Eerwaarde heer J. Lankhaar uit Papendrecht (Hemelvaartsdag)
Tekst: Psalm 68 : 19
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 17 mei 2020, 14:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Over: HC Zondag 8
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 17 mei 2020, 9:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Tekst: Leviticus 23 : 15 - 16
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 10 mei 2020, 14:30u.
Ds. J.W. Baan uit Sprang-Capelle
Tekst: Johannes 21 : 15 - 19
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 10 mei 2020, 9:30u.
Kand. G.J. Veldhuis uit Kampen
Tekst: Johannes 21 : 19b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 3 mei 2020, 14:30u.
Ds. C. Gielen uit Middelharnis
Over: HC Zondag 7
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 3 mei 2020, 9:30u.
Eerwaarde heer J. Lankhaar uit Papendrecht
Tekst: Johannes 14 : 16
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 26 april 2020, 14:30u.
Ds. H. Juffer uit Ouddorp
Tekst: 1 Korinthe 15 : 25 - 26
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 26 april 2020, 9:30u.
Ds. H. Juffer uit Ouddorp
Tekst: 1 Korinthe 15 : 8 - 10
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 19 april 2020, 14:30u.
Ds. C.M. Buijs uit Elspeet
Tekst: Johannes 20 : 27 - 28
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 19 april 2020, 9:30u.
Ds. C.M. Buijs uit Elspeet
Tekst: Johannes 20 : 16
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Maandag 13 april 2020, 9:30u.
Ds. K. ten Klooster uit Ridderkerk (2e Paasdag)
Tekst: 2 Timotheus 2 : 8a
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 12 april 2020, 14:30u.
Ds. H. Juffer uit Ouddorp (1e Paasdag)
Tekst: Mattheus 28 : 1 - 6
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 12 april 2020, 9:30u.
Ds. A.J. Schalkoort uit Lunteren (1e Paasdag)
Tekst: Johannes 20 : 8
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Vrijdag 10 april 2020, 19:30u.
Eerwaarde heer J. Lankhaar uit Papendrecht (Goede Vrijdag)
Tekst: Lukas 23 : 50 - 53
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 5 april 2020, 14:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Over: HC Zondag 6
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 5 april 2020, 9:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Tekst: Mattheus 27 : 19
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 29 maart 2020, 14:30u.
Ds. B. Reinders uit Katwijk
Over: HC Zondag 5
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 29 maart 2020, 9:30u.
Ds. P.D. van den Boogaard uit Ederveen
Tekst: 2 Kronieken 6 : 30 en 2 Kronieken 7 : 14
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 22 maart 2020, 14:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam
Tekst: Psalm 99 : 8 en over: HC Zondag 4
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 22 maart 2020, 9:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam
Tekst: Johannes 19 : 30b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 15 maart 2020, 14:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam
Over: Heidelberger Cathechismus Zondag 3
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 15 maart 2020, 9:30u.
Ds. H. Verheul uit Woudenberg
Tekst: Lukas 23 : 28
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 11 maart 2020, 19:30u.
Ds. P.D. van den Boogaard uit Ederveen (Biddag)
Tekst: 1 Timotheus 6 : 8
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 11 maart 2020, 14:30u.
Kand. G.J. Veldhuis uit Kampen (Biddag)
Tekst: Mattheus 6 : 33
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 8 maart 2020, 14:30u.
Ds. W.M. van der Linden uit IJsselmuiden
Tekst: Jona 3 : 9 - 10
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 8 maart 2020, 9:30u.
Ds. W.M. van der Linden uit IJsselmuiden
Tekst: Markus 14 : 26 - 28
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 1 maart 2020, 14:30u.
Ds. J. Joppe uit Oud-Beijerland
Over: Heidelberger Cathechismus Zondag 2
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 1 maart 2020, 9:30u.
Eerwaarde heer J. Lankhaar uit Papendrecht
Tekst: Lukas 23 : 34a
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 23 februari 2020, 14:30u.
Ds. K. van Olst uit Doornspijk
Over: Heidelberger Cathechismus Zondag 1
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 23 februari 2020, 9:30u.
Ds. A. Vlietstra uit Harskamp
Tekst: Lukas 15 : 32
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 16 februari 2020, 14:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Tekst: Mattheus 9 : 29b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 16 februari 2020, 9:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Tekst: 1 Korinthe 1 : 23 - 24
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Donderdag 13 februari 2020, 19:30u.
Stud. E.J. Haakmeester uit Gorinchem (Bijbellezing)
Over: Ruth 3
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 9 februari 2020, 14:30u.
Ds. J.W. van Estrik uit Goedereede
Tekst: Johannes 9 : 25b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 9 februari 2020, 9:30u.
Kand. V.S. van der Meer uit Oud-Alblas
Tekst: Lukas 13 : 24
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 2 februari 2020, 14:30u.
Ds. R.W. Mulder uit Montfoort
Tekst: Johannes 5 : 24 - 25
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 2 februari 2020, 9:30u.
Ds. R.W. Mulder uit Montfoort
Tekst: Johannes 5 : 17 - 18
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 26 januari 2020, 14:30u.
Ds. N.A. Donselaar uit Nijkerk
Tekst: Lukas 4 : 16 - 30
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 26 januari 2020, 9:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam
Tekst: Jona 3 : 4a
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 19 januari 2020, 14:30u.
Ds. D. Zoet uit Garderen
Tekst: Johannes 1 : 35 - 37
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 19 januari 2020, 9:30u.
Ds. L. Groenenberg uit Oud-Beijerland
Tekst: Mattheus 5 : 3
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Donderdag 16 januari 2020, 19:30u.
Stud. E.J. Haakmeester uit Gorinchem (Bijbellezing)
Over: Ruth 2 : 8 - 23
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 12 januari 2020, 14:30u.
Ds. J.G. Blom uit Kesteren
Over: Heidelberger Catechismus Zondag 52 en Mattheus 6 : 13
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 12 januari 2020, 9:30u.
Ds. J.G. Blom uit Kesteren
Tekst: Lukas 4 : 21
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 5 januari 2020, 14:30u.
Ds. K. ten Klooster uit Ridderkerk
Over: Heidelberger Catechismus Zondag 51
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 5 januari 2020, 9:30u.
Ds. G.J. Blankers uit Bruchem
Tekst: Johannes 1 : 12
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 1 januari 2020, 9:30u.
Ds. G.J. Noordermeer uit Sint-Annaland (Herbevestiging ambtsdragers)
Tekst: 1 Petrus 4 : 10 - 11
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Dinsdag 31 december 2019, 19:00u.
Ds. H. Verheul uit Woudenberg (Oudejaarsdienst)
Tekst: Lukas 2 : 29 - 30
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 29 december 2019, 14:30u.
Ds. S.T. Lagendijk uit Zwartebroek
Tekst: 2 Korinthe 5 : 1 - 10
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 29 december 2019, 9:30u.
Ds. J.G. Blom uit Kesteren
Tekst: 2 Korinthe 8 : 9
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 25 december 2019, 14:30u.
Ds. H. Juffer uit Voorburg (1e Kerstdag)
Tekst: Lukas 2 : 1 - 7
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 25 december 2019, 9:30u.
Kand. J.W. Bonenberg uit Soest (1e Kerstdag)
Tekst: Lukas 2 : 1 - 7
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 22 december 2019, 14:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Over: Heidelberger Catechismus Zondag 50
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 22 december 2019, 9:30u.
Ds. J.P. Boiten (CGK) uit Hendrik-Ido-Ambacht
Tekst: Lukas 1 : 72 - 74
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Donderdag 19 december 2019, 19:30u.
Stud. E.J. Haakmeester uit Gorinchem (Bijbellezing)
Over: Ruth 2 : 1 - 13
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 15 december 2019, 14:30u.
Ds. G.J. Blankers uit Bruchem (Nabetrachting Heilig Avondmaal)
Tekst: Micha 7 : 20
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 15 december 2019, 9:30u.
Ds. G.J. Blankers uit Bruchem (Bediening Heilig Avondmaal)
Tekst: Micha 7 : 18
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 8 december 2019, 14:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam (Voorber. Heilig Avondmaal)
Tekst: Lukas 1 : 28b
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 8 december 2019, 9:30u.
Kand. W.J. Korving uit Den Helder
Tekst: Genesis 21 : 1 - 7
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 1 december 2019, 14:30u.
Ds. J. den Boer uit Grafhorst
Over: Heidelberger Catechismus Zondag 49
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 1 december 2019, 9:30u.
Ds. G. Kater uit Arnemuiden
Tekst: Genesis 3 : 9
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 24 november 2019, 14:30u.
Ds. C.M. Visser uit Hardinxveld-Giessendam (Bediening Heilige Doop)
Tekst: Jes 53 : 1a
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 24 november 2019, 9:30u.
Ds. Joh. Post uit Lunteren
Tekst: Matheus 7 : 24 - 27
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 17 november 2019, 14:30u.
Ds. J. Joppe uit Oud-Beijerland
Over: Heidelberger Catechismus Zondag 48
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 17 november 2019, 9:30u.
Ds. K. ten Klooster uit Ridderkerk
Tekst: Jesaja 55 : 3
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Donderdag 14 november 2019, 19:30u.
Stud. E.J. Haakmeester uit Gorinchem (Bijbellezing)
Over: Ruth 1 : 8 - 22
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 10 november 2019, 9:30u.
Kand. A.J. Speksnijder uit Ouderkerk aan den IJssel
Tekst: Jesaja 38 : 17
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 6 november 2019, 19:30u.
Ds. L. Groenenberg uit Oud-Beijerland (Dankdag)
Tekst: Romeinen 2 : 4
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Woensdag 6 november 2019, 14:30u.
Ds. J.G. Blom uit Kesteren (Dankdag)
Tekst: Hebreeen 11 : 4
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 3 november 2019, 14:30u.
Ds. A.C. Rijken uit Gameren
Over: Heidelberger Catechismus Zondag 47
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Zondag 3 november 2019, 9:30u.
Ds. J. van Meggelen uit Nederhemert
Tekst: Jesaja 55 : 6
BeluisterenBeluisteren
DownloadenDownloaden
Uitzending: